Skip to content

פארק אטלנטיס אקווה- ונטור – פארק המים הגדול של דובאי

  • by
פארק אטלנטיס פארק המים הגדול של דובאי

פארק אטלנטיספארק אטלנטיס הענק נקרא "אטלנטיס אקוונה- ונטור" (Atlantis Aquaventure) מציע עולם של חוויות מים שונות ומגוונות, שלא ישאיר אתכם משועממים – לא משנה באיזה גיל אתם. עם למעלה מ- 30 מגלשות שונות ואטרקציות, עם חוף פרטי של האתר ועם אקווריום עשיר ביותר של בעלי חיים – כל אחד ואחת יוכלו למצוא מה לעשות בו.

הפארק נמצא בדובאי, הנסיכות הגדולה ביותר מבין השבע והבירה הבלתי רשמית של איחוד האמירויות. דובאי היא נסיכות יוקרתית ומפוארת ביותר, בה בין היתר נמצא גורד השחקים הגבוה ביותר בעולם – הבורג' ח'ליפה המפורסם – וכל דבר בדובאי משדר יוקרתיות ועוצמתיות.

גם בפארק המים של דובאי, הגודל משחק תפקיד מרכזי, אך לא רק: גם מבחינה איכותית לא חסר מה לראות ולחוות שם. בפארק "אטלנטיס אקוונה – ונטור" הענק יכולה כל משפחה לבלות בכיף יום שלם, ואפילו אחרי יום שלם של בילויים להישאר עם טעם של עוד.

אז למה דובאי?

הסכמי השלום עם ישראל מאפשרים לישראליות וישראלים, לראשונה, ליהנות מתיירות חוץ במדינות ערביות שאינן מצרים או ירדן. איחוד האמירויות הערביות מציעה מגוון של אטרקציות המתאימות לכל אחד ואחת, כאשר ה"טופ" של האיחוד היא הנסיכות דובאי.

הנסיכות התפרסמה, כאמור, בעקבות העושר שלה ובעקבות השיאים הארכיטקטוניים שנשברים מעבר לכל פינת רחוב. מעבר לכך, דובאי מככבת במגוון סרטים הוליוודיים, ובראשם חלק מסרטי "מהיר ועצבני", מה שהופך את הביקור למעניין יותר לחובבי הז'אנר.

איפה נמצא פארק אטלנטיס?

פארק המים נמצא במיקום מיוחד מאוד, בקצהו של אי מלאכותי בצורת תמר – אחד משלושה יחידים מסוגם בעולם, שכולם נמצאים – איך לא – אל מול חופיה של דובאי.

האי המלאכותי המרשים מהווה אטרקציה בפני עצמו, והגעה לפארק מהווה תירוץ מושלם להיכנס לאי, לשוטט בו לכל שטחו הלא מאוד גדול, ולהתרשם מהפלא האדריכלי שגורם לאדריכלים מכל רחבי העולם לשמוט את הלסתות.

האקווריום העשיר של "פארק אטלנטיס אקוונה- ונטור"

פארק אטלנטיס של דובאי כולל אוסף של כ- 65,000 בעלי חיים ימיים, עם עשרות אנשי צוות המטפלים בבעלי החיים מדי יום ביומו. האקווריום נושא בתעודה של אגודת גני החיות והאקווריומים AZA, המבטיחה שהפארק עומד בסטנדרט הבינלאומי לטיפול בבעלי חיים.

האקווריום של דובאי גאה במיוחד בתעודה הזו, משום שהוא המקום הראשון במזרח התיכון שקיבל את תקן הזהב של האיגוד. התקן כולל התייחסות לרווחת בעלי החיים, לטיפול הווטרינרי, שימור אזור המחיה שלהם, חינוך לשמירה עליהם, וכן בטיחות המקום והמתקנים עבור המבקרות והמבקרים.

פארק אטלנטיס

שחייה עם דולפינים וחיות ימיות נוספות – בתוך הפארק

הדולפינים של דובאי נהנים מהקצב הרך והאיטי של הנהר הארוך של דובאי, נהר שעובר בתוך שטח הפארק עצמו. להקת הדולפינים הידידותיים, המטופלים בפארק בסטנדרטים הגבוהים של AZA, מציעים מגוון פעילויות לכל המשפחה.

ניתן להסתפק במבט מקרוב על הדולפינים, על שיטות הטיפול ועל היכולות שלהם. מעבר לכך, בהתאם לגיל וליכולות השחייה, ניתן ליהנות מפעילות המשלבת שחייה עם הדולפינים – אם במים רדודים ואם בעמוקים.

בפארק ישנו גם מתחם צלילה, המספק שירותים לכל רמות השליטה של המבקרות והמבקרים בצלילה, וכן מתחמים בהם ניתן לצפות ולהתרשם מאריות ים, ואפילו כרישים. 

כמה עולה להיכנס לפארק המים?

פארק המים, המדורג במקומות הגבוהים ביותר בעולם בכל הפרמטרים, מציע מגוון סוגים של כרטיסי כניסה.

הכרטיס היומי עולה 169 דירהם (46 דולר) למבוגר, ו- 149 דירהם (40 דולר) לילד וילדה. כניסה מוגבלת יותר שלא כוללת את האקווריום תעלה רק 149 דירהם (40 דולר) למבוגר ו- 129 דירהם (35 דולר) לילד וילדה.

ניתן לקבל גישה מלאה למשך יומיים או שלושה ימים מלאים, כולל לאקווריום, או להסתפק בכרטיס כניסה ליום בילוי אחד. מחירי הכרטיסים ליותר מיום אחד משתנים מסוג לסוג, וניתן למצוא בקלות את כל הפרטים באתר באנגלית של הפארק.

מהן שעות הפתיחה של הפארק?

כמו כל פארק מים, ימי ושעות הפתיחה משתנים מעונה לעונה. ככלל, הפארק פתוח מדי יום ביומו החל מ- 10:00 בבוקר ועד החשיכה, שמשתנה לאורך השנה.

מספר שבועות בשנה באזור דצמבר – ינואר הפארק סגור בימי ראשון ורביעי.

פארק אטלנטיס

תראו את הסרטון שתבינו כמה המקום ענק

5/5 - (1 vote)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בשיתוף

Image
Image
Image
Image

לינקים חשובים

נדלן בדובאי

דילוג לתוכן